Auto dalys

Pradžia

UAB „Žydrius ir Ko“ –   įregistruota 1993 liepos 03d. Mažeikių rajono valdyboje.

UAB Žydrius ir Ko įmonė užsiima mažmenine ir didmenine prekyba autodetalėmis.

Šiandienai įmonė turi tris parduotuves, kuriuose prekiaujama autodetalėmis ir autoservisą esantį  Mažeikiuose Senkelio 1b.

UAB „Žydrius ir Ko“ — tai jau senai gyvuojanti, moderni įmonė, kurios veikla - prekyba lengvųjų automobilių atsarginėmis dalimis bei automobilių remonto paslaugų suteikimas.

Pagrindinis įmonės tikslas jau įgyvendintas, tai yra įsitvirtinimas rinkoje.

Kiti ateities UAB„Žydrius ir Ko“  tikslai išliko tokie pat kaip ir pirmaisiais įmonės gyvavimo metais:

1.      Užtikrinti įmonės darbuotojams stabilų pragyvenimo lygį;

2.      Patenkinti visus klientų norus bei poreikius;

3.      Siekti gerų ekonominių bei finansinių rodiklių.

Įmonės misija – tiekti aukštos kokybės plačiausią automobilių atsarginių detalių ir reikmenų asortimentą, teikti kokybiškas automobilių remonto ir priežiūros paslaugas.

UAB „Žydrius ir Ko“  dirba darnus, gerai motyvuotas ir kvalifikuotas darbuotojų kolektyvas, sugebantis greitai ir kokybiškai išspręsti sudėtingiausias savo srities užduotis .

UAB„Žydrius ir Ko“ dominuoja demokratinis valdymo stilius. Vadovas suteikia bendradarbiams galimybę dirbti savarankiškai, rodyti iniciatyvą. Nesikiša į jų darbo detales, neprimeta smulkmeniškos globos ir kontrolės, tačiau nuolat būna informuotas apie reikalus.

Darbuotojai. Pirmaisiais įmonės gyvavimo metais UAB„Žydrius ir Ko“ dirbo 4 darbuotojai. Per keturiolika metų dirbančiųjų skaičius išaugo iki 16 darbuotojų, tai nėra daug ir galima teigti, kad ši įmonė nėra didelė  Tačiau įmonė turi dvi autodetalių parduotuves, kuriuose dirba vienas vadybininkas ir du pardavėjai – konsultantai, o autoservise dirba vadybininkas bei meistras, kuris atsakingas už 5 autošaltkalvių – remontininkų darbą.

 

   

Naujienos

Japoniškų ir korėjietiškų automobilių dalys

Senkelio 1b. Mažeikiai

Tel.: (8 443) 26 806

liro@zydriusirco.lt

www.liro.lt