Auto dalys

Apie mus

UAB „Žydrius ir Ko“ viena iš perspektyviausių įmonių Mažekiuose teikiančių autoremonto paslaugas ir užsiimančių autodetalių mažmenine ir didmenine prekybą.

Mūsų įmonės suburta aukštos kvalifikacijos ir darbo patirties turinti komanda, kurios patirtis daugiau nei 25 metai. Įmonėje dirba darnus, gerai motyvuotas ir kvalifikuotas personalas, sugebantis greitai ir kokybiškai išspręsti sudėtingiausias savo srities užduotis. Šiandien įmonė turi dvi autodetalių parduotuves (Birutės g. 14 Mažeikiai, Senkelio g. 1b Mažeikiai) ir autoservisą (Senkelio g. 1b Mažeikiai), kuriame dirba ilgą patirtį turintys kompetetingi specialistai.Autoservisas atlieka plataus spektro paslaugas tokiaskaip: pakabos, važiuoklės remontas, stabdžių remontas, variklio remontas, kuro sistemos remontas, aušinimo sistemos remontas ir begales kitų paslaugų, kad Jūsų automobilis būtų tvarkingas.


Įmonės misija – tiekti aukštos kokybės plačiausią automobilių atsarginių detalių ir reikmenų asortimentą, tiekti kokybiškas automobilių remonto ir priežiūros paslaugas.


Per ilgą laikotarpį įmonės tikslai išliko tokie pat:

1.      Užtikrinti įmonės darbutojam stabilų darbo užmokestį.

2.      Patenkinti visų klientų norus ir poreikius.

3.      Siekti gerų ekonominių ir finansinių rodiklių.
 

 

   

Naujienos